Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ismertek olyan helyet, ahol...

Ismertek olyan helyet, ahol jó rajztanfolyamokat lehet venni?

Figyelt kérdés
Lehet online tanfolyam, de máshova "bejárós" is. Annyi a lényeg, hogy hasznos legyen a tanfolyam, és kezdő szintről is lehessen indulni. (Ha nem online, lehetőleg Budapest területén legyen.)
2012. máj. 11. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 12. 00:24
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Sajnos én Pesttől messze lakom....Püspökladányban, de szoktam tartani rajz, festészet, vizuális kommunikáció köröket :) online is szoktam néha. Ha gondolod nézz szét itt:

[link]


1 órát, ami 60 perc 800 Ft-ért tartok.

Előkészítő foglalkozásokat is tartok 12-14 évesek részére művészeti szakközépiskolai felvételi vizsgához. Ez 1500 Ft/60 perc.

Nem tudom Te milyen céllal szeretnél rajzolni, azért írtam le az előkészítőt is:)


További szép napot kívánok! :)


Szia

2012. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, fontolóra veszem! :)
2012. máj. 15. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!