Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ! KÉRLEK SEGÍTSETEK! Hova...

! KÉRLEK SEGÍTSETEK! Hova menjek? (Melyik szakra)?

Figyelt kérdés

A RTF (rendőrtiszti főiskola)-ra szeretnék menni, tovább tanulni, de nem tudom melyik szakra menjek.


Inkább a járőrök vonzanak. (melyik szakról mehetek járőrnek?) Azért a járőrök vonzanak, mert ott nem kell napi 10-20 embert lelőni, és nem kerülnek naponta 5-6 életveszélyes lövöldözős tűzharcba. KÉRLEK SEGÍTSETEK!



2012. máj. 13. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Magyarországról beszélünk, vagy Texasról?
2012. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Annyit írj, milyen szakra menjek, hogy járőr lehessek! NEM OFFOLÁSOKAT KÉRTEM? DE ez benne is van a szabályba "Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj!..."

2012. máj. 13. 12:19
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Pedig igaza van, Magyarországon hol lő le egy járőr naponta 10-20 embert? Hol vannak itt lövöldözős tűzharcok? Szerintem ennek nézz utána még egyszer!!
2012. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"nem kell napi 10-20 embert lelőni" XDDDDD


Viccet félretéve. Ha járőr akarsz lenni fölösleges a főiskolára járnod.Ez esetben egy rendőrszakközépsulit válassz. (pl. Miskolc, Adyliget) HA mindenképpen a Rendőrtisztit szeretnéd választani keress valami komolyabb szakot, ami neked megtetszik:) Nyugi.. nem kell 10-20 embert lelőnöd naponta:D

2012. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Annyit írj, milyen szakra menjek, hogy járőr lehessek!

ENNYIT kell írni! És olvasd el a kérdést rendesen: Azért a járőrök vonzanak, mert ott NEM kell napi ... Mert vannak olyan rendőrök, akiknek igen is naponta akár 10 embert is le kell, hogy lőniük, én ezt akarom elkerülni. Te is inkább OLVASD végig a kérdést és utána írd azt, hogy nézzek utána!

2012. máj. 13. 12:39
 6/18 A kérdező kommentje:
A 12:37-nek köszönöm szépen a válaszát. Végre valaki, aki igazán segíteni szeretne, és nem csak kötözködni. Köszönöm még egyszer a segítségedet, ment a zöld kéz! :)
2012. máj. 13. 12:41
 7/18 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kérdést, de szerinted Magyarországon melyik rendőrnek kell napi 10 embert lelőni? Nem jól tetted fel a kérdést! Különben meg te magyaráztad meg, hogy miért szeretnél járőr lenni.
2012. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, de nem az a kérdés, hogy miért szeretnék, ha nem az ,hogy mennyik szakra menjek?
2012. máj. 13. 12:43
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Hány éves vagy te basszus?xd

Melyik filmben láttad te ezt, hogy 10-20 embert lőnek le egy nap a rendőrök?:D

Nem tűnsz valami tájékozottnak. Én 2 hét múlva érettségizek rendvédelemből, úgyhogy körülbelül van valami fogalmam arról, hogy milyen szigorú feltételei vannak a fegyverhasználatnak. Még egy kicsit nézz utána a témának,de ahogy elnézem van még egy "pár" éved gondolkozni rajta, hogy milyen hivatást válassz magadnak.

2012. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
NE már ezen lovagoljatok! Ezt miért csak a ':37-es értette meg, hogy nem ez a fő kérdés, meg a dolog lényege, ha nem az, hogy MELYIK SZAKRA MENJEK RTF-n? <-- ERRE VÁLASZOLJATOK!!!!!!!!!!!!!! Már nem tudom jobban kiemelni!
2012. máj. 13. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!