Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SÜRGŐSEN SEGÍTSÉGRE VAN...

SÜRGŐSEN SEGÍTSÉGRE VAN SZÜKSÉGEM. NEM NEM AKAROM, HANEM NEM TUDOM MEGCSINÁLNI SEGÍTSETEK KÉRLEK! Benne vagytok?

Figyelt kérdés
Anyukám orvos pilisszántón, apukám diszpécser pesten. Anya délután 5-re mindig otthon van. apa kb 6-7re de van amikor otthon dolgozik. Én amikor hazaérek lefekszem pihenni és utána 5-6óráig csak a némettel foglalkozom. Közös takarítás nálunk olyan, hogy anya csinálja és én közbe németet tanulok. A szobámat mindig én takarítom ott szeretem hogyha rend van. Mindennap főzök a családra és eddig sosem volt panasz. Mindent eltudok készíteni pl: piritós. A kertünkbe a locsoláson és a fűnyíráson kivül más feladat nincs. Inkább locsolok. Nem szeretek fűvetnyírni. Az egyenjogúságról (Gleichberechtigung) az a véleményem, hogy a nő sokkal fontosabb mint a férfi. Tipikus női munka: varrónő. Tipikus férfi munka: kamionsofőr és buszsofőr. A házimunkában szinte anya csinál mindent. Néha segítek neki mosogatni. A család max hétvégén tölt el együtt időt de ez régen máshogy volt. Sajnos egyre kevesebb időt töltünk együtt. Ez rossz, de a németre is oda kell figyelnem.
2012. ápr. 2. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
mit kell csinálni vele? lefordítani?
2012. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mein Mami-Arzt pilison das Pflügen von demjenigen, mein Vati-Fahrdienstleiter pesten. Mama-Nachmittag auf 5 gibt es ein Haus immer. Vati-Kilobyte 6-7re, aber ist wenn Hausarbeiten.Ich, wenn ich nach Hause komme, lege ich mich hin, um dann ausruhen zu lassen, was 5-6óráig ich mich mit dem Deutschen nur befasse. Die allgemeine Reinigung an uns wie das, dass eine Mutter es und ich in eine Allee tut, erfahre ich Deutsch. Ich reinige mein Zimmer dort immer ich mag es, wenn es Ordnung gibt. Ich koche für die Familie jeden Tag, und es gab nie eine Beschwerde bis jetzt. Alles weiß, um pl vorzubereiten: piritós. Unser Garten auf dem Wässern und der Rasen, der kivül mäht, gibt es nicht eine andere Aufgabe. Eher Wasser. Ich liebe fűvetnyírni nicht.Von der Emanzipation (Gleichberechtigung) die Meinung von mir, dass die Frau viel wichtiger ist als der Mann. Typische weibliche Arbeit: Näherin. Typische Mann-Arbeit: Lastwagen-Fahrer und Busfahrer. Eine Mutter tut alles Quasi-in der Hausarbeit. Ich helfe ihm, den Abwasch manchmal zu tun. Die Familie max füllt Zeit, aber das an einem Wochenende zusammen, sobald ein anderer Weg war. Wir verbringen zunehmend weniger Zeit zusammen leider. Das ist falsch, aber ich muss Aufmerksamkeit dem Deutschen schenken.



Remélem segítettem :D

2012. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző, ez google fordító volt, ugye?
2012. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!