Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha rendőrségen szeretnék...

Ha rendőrségen szeretnék dolgozni, de nem utcai rendőr szeretnék lenni hanem irodista, vagy valami hasonló, akkor hova menjek tanulni?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam hogy elmegyek rendőrnek, de szerintem egy utcai rendőrnek nem lennék jó. Hol tanulja ahhoz hogy egy irodai ügyintéző legyek??

2012. máj. 13. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Irodista van elég, vagyis túl sok, és ha nincs protekciód, nem fognak felvenni, gyakorlatilag feleslegesen tanulsz mialatt dolgozhatnál, vagy tanulhatnál olyat, ami biztosabb a későbbi munkahely szempontjából!


Utcai rendőr viszont kevés van... Ez látszik a balesetek, betörések és egyéb bűncselekmények számából is... Oda bizony kéne ember!!!

2012. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem vagyok egy harcias ember. Nem is vagyok egy nagydarab, szóval nem hinném hogy megfelelnék az elvárásoknak. Plusz még a kondim sincs meg hozzá.
2012. máj. 13. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
De azon lehet segíteni, nem születik mindenki izmosnak vagy jó állóképességűnek, csak edzeni kell
2012. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Faluház Baráti Kör válasza:
Ha nem szeretnél rendészetire járni érettségi után végezz el egy ügyintézői szakot + csinálj egy ECDL vizsgát. Ha ezzel megvagy ad be a legközelebbi 2-3 város kapitányságára az önéletrajzod illetve zaklasd a munkaügyi központ munkatársait hátha van valami felvétel a rendőrségen. Így talán lesz esélyed. Persze ha van rendőr rokon a családban az sokat tud segíteni.
2012. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvileg az ECDL vizsga megvan, csak ki kellene váltanom a bizonyítványt, mivel van egy Műszaki Informatikai Mérnökasszisztensi szakmám, ami bőven lefedi az ECDL vizsgát. Már csak az ügyintézői hiányzik akkor.
2012. máj. 14. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!