Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki távúton...

Van itt olyan aki távúton végez főiskolát? Ha távúton szeretnék járni akkor is van lehetőségem menni gólyttáborba és hasonló rendezvényekre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
távút? levelezősre gondolsz?
2012. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen levelezősre gondoltam
2012. máj. 1. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom,én nem találkoztam a gólyatáborban nagyon levelezőssel,sőt programokon sem,talán érdeklődj majd a suliban vagy valakitől aki oda jár,aki levelezős meg általában munka vagy gyerek miatt az,é nem nagyon érdekli a suli szórakozás része meg ideje sincs rá
2012. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én levelezősön szeretném végezni mer nemszeretnék már naponta iskolába járni. De érdekelne a suli szórakozás része is én nemtudom hogy ez mennyire lenne lehetséges
2012. máj. 1. 19:24
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy lehet-e, de nálunk senki nem volt levelezős. (Nappalira vettek fel, mentem gólyatáborba, de átkértem magam ott levelezőre, és akkor mondták, hogy fölösleges ismerkednem, mert nincs itt levelezős, nem szoktak menni.)
2012. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!