Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne? Megtanulni mindet

Érdemes lenne? Megtanulni mindet

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintetek érdemes lenne érettségi után kitanulni a webprogramozó,cnc programozó,projekt menedszer,Abap-java programozó szakmát?(egyszerre mindet)

ismerőseim azt mondták minek,inkább mennyek kozmetikusnak az legalább lányosabb szakma...meg úgy se találnék állást hisz nem férfi vagyok...És megse bírnAm tanulni...

De szerintem meg menne...volt info kis erettsegi az is 98%-os lett,középfokú angol nyelvvizsgám is van(a programozás minig is érdekelt) így csak megtudnám tanulni valahogy

csak az a kérdés érdemes lenne-e...


2012. máj. 16. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez érdekel, igen. De ne feledd, a programozást otthon is meg lehet tanulni (és kell is).
2012. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy otthon is meglehet de otthon nem kapok papírt hogy megtanultam
2012. máj. 16. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak arra szerettem volna utalni, elég egy papír is, a többit anélkül is meg tudod tanulni és majd jól megmondod a munkáltatónak, a papír ugyanis csak másodlagos, a tudás az első.
2012. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne hallgass rájuk, simán el lehet vele heylezkedni, hajrá :)
2012. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!