Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igaz hogy a BME - GTK -sokat...

Igaz hogy a BME - GTK -sokat lenézik (alul link is)?

Figyelt kérdés

Első helyre a BME - GTK-t jelöltem, de a keretszámok miatt nem biztos, hogy felvesznek.

Eléggé sok helyen olvastam, hogy lenézik őket a BME-n.

pl.: [link] nézzétek milyen "karikatúrák" vannak...


A BME lenne az álmom, mert jó egyetem. édesapám a vegyészmérnökire járt. Nagyon jó véleménnyel volt több ismerősöm is a BME-ről (nemcsak GTK-s véleményeket hallottam) de így az emberek hozzáállását tekintve...



2012. máj. 17. 10:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Szóval van ismerősöm a GTK-n, ő azt mondta, megéri ide jelentkezni. A tanárok is jók, azt mondta a tanítás is, társaság stb.

Nem GTK-sok is azt mondták jó egyetem. De ezalapján a BMEme alapján meg más oldalak, vélemények alapján nagyon lenézik a GTK-sokat!!

2012. máj. 17. 10:40
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Te oktondi, ez a képregény arról szól, hogy a GTK-sok megszexuálnak mindenkit! :D

Különben meg egy műegyetemen gazdaságtudományi kar...hát, nem igazán odaillő, biztos nem a legokosabbak mennek oda.

2012. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kitűnő eredménnyel végeztem mind a 4 évemet (félévek is) gimnáziumban. 4-esen és 5-ösön kivül nincs más jegyem. Nem csak egy tantárgyhoz értek: ugyanúgy tanulok matekot, nyelveket, mint magyart, bioszt, stb. Persze már nem, mert most érettségire készülök.


10. év végére megvolt a felsőfokúm angolból, német középfokúm is van.

Matek emelt érettségit csináltam, szerintem eléggé jó %-al. Ezek szerint én nem vagyok elég okos, hogy a BME-re megyek...

2012. máj. 17. 11:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szövegértelmezési képességedből meg a kérdésedből kiindulva nem úgy tűnik :D
2012. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Atyaég. :D Amúgy most a te esetedtől függetlenül mondom, hogy sokan lenézik a GTK-sokat és nem csak a BME-n.
2012. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van,mindenhol lenézik a GTK-sokat.Am,ilyen eredményekkel miért nem a Corvinust jelölted meg első helyen?Ott legalább nem néznének le egyetemen belül:D
2012. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jó vagy matekból, akkor nem jársz rosszul a BME-GTK-val, mert azt biztosan jobban megtanítják ott, mint a Corvinuson. (Már ha valami közgazdász szakra készülsz persze, de megtippelem hogy ilyesmiben gondolkodsz és nem kommunikáció-médiatudomány, vagy hasonló kamukban.)


Amúgy azt biztosan tudom, hogy egész sok olyan diák tanul ott, akik nagyon magas pontszámmal kerültek be, vagy komoly versenyeredményeik voltak gimiben, szóval nem rossz a színvonal, bár a presztízs valóban nem közelíti meg a Corvinusét.


Én VIK-es vagyok, amennyire látom a netes viccelődésnél sosem fajul tovább ez a lenézős dolog, van egy-két tanárunk aki tesz megjegyzéseket, de velük úgyse fogtok találkozni.

2012. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes választ!
2012. máj. 17. 18:15
 9/13 anonim válasza:
Mérnökire menj inkább, ha ilyen jó tanuló vagy!
2012. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem érettségiztem sem fizikából, sem kémiából. Így nem tudok mérnökire menni. Meg be se jelöltem alapból...
2012. máj. 20. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!