Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények a debreceni Tóth...

Vélemények a debreceni Tóth Árpád gimnáziumról? Van itt valaki, aki oda jár? 10. osztályba még át lehet oda iratkozni (szeptemberre)?

Figyelt kérdés
A német-angol 4 éves csoportba szeretnék jelentkezni. Most emelt óraszámú matek-magyar osztályba járok egy kb középszintű gimiben. A múltkor megnéztem az órarendet, és itt nálunk heti 1 matek, 1 infó és 1 magyar órával több óránk van, de nyelv ugyanannyi (5 német, 3 angol). Különbözeti vizsgát tennem kell majd? Egyáltalán lehetséges, hogy felvesznek? Most év végén fizikából meg kémiából nem biztos, hogy meglesz az ötös, de még tudok rajta javítani. A többiből 5-ös vagyok. Ilyen tanulmányi átlaggal esélyes, hogy felvesznek, ha van hely? Most 9.-es vagyok. Osztály miatt váltanék gimit.
2012. máj. 17. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Hát nézd az én véleményem a Tóth Árpádról: beképzelt, sznob csemeték lelőhelye, igazi féreg gyár. Most melyik suliba jársz?
2012. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

El ne hidd amit az első írt,valószínűleg sose volt ott csak hallott valami pletykát.

Azt hogy lehet-e jelentkezni,én nem tudom,szerintem hívd fel az iskolát!

De a nyelvi osztályok nem igazán erősek,a kémia-biológia, műszaki és informatika osztályok igazán jók itt.

Én idejárok,ellentétben az elsővel.

2012. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Hagyjuuuuuk
2012. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért az "a" osztályra gondoltam, mert az hasonlít legjobban a mostani gimimre, meg nekem német az 1. nyelv, így szerintem nem tudok választani az összes tagozat közül.. Meg még nem tudom, hogy minek szeretnék később tanulni, ennyiből jobb, hogy majd 11.-ben választhatok a fakultációk közül..
2012. máj. 17. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Fakultációt azt bármilyen tagozaton választhatsz.

Hívd fel az iskolát és ők megmondják hogy kell-e különbözetit tenned,van-e hely stb.

2012. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul tudtam..

Minél hamarabb szólok a szüleimnek, és majd felhívjuk az igazgatót. Köszönöm a választ! Amúgy utolsó, te hányadikos vagy, és milyen tagozatra jársz?:)

2012. máj. 17. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
9.es vagyok és biokémes:)
2012. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és milyen a suli? szeretsz ide járni? a gyerekek viszonylag normálisak, jófejek?:)
2012. máj. 18. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó a suli,szeretek idejárni.Modern meg jól fel van szerelve,mi kémia órán pl. laborozni is szoktunk ahol mi végezzük el a kísérleteket,bioszból meg minden évben terepgyakorlatra megyünk.Gyerekek normálisak,de 1-2 azért kivétel akad.
2012. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én a tágba járok és most 9.a-s németes vagyok:) most melyik gimibe jársz? amúgy nagyon jó az osztály az osztályfőnök az iskola, minden!
2012. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!