Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben a mérnök infó...

Debrecenben a mérnök infó tényleg ennyire béna?

Figyelt kérdés
Oda jelentkeztem de egy csomó végzős meg ott végzett azt mondja hogy nem igazán tanítottak semmit. Programozásból inkább elméleti dolgokkal szivatták őket, meg a többi infós tárgyból is elmélet volt, a fizikás meg mérnökös tárgyakat meg nem veszik komolyan a tanárok se. Igaz ez?

2012. máj. 18. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem csak erre az egyetemre és szakra igaz.. sajna. Az egyetem inkább csak egy papírt ad ma sok felesleges tudással és nagyjából Neked kell megtanulnod mellette a hasznosat.

(Persze vannak kivételek, nem mondom, hogy nem, de ritka).

2012. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a fizika annyira kemény, hogy egész félévben egy órán sem voltam bent, egy délután elolvastam az anyagot, másnap 5-ösre vizsgáztam... Elektronika csak képletesen létezik, nem kell tanulni semmit, a tanár kiadja a ZH kérdéseket és megoldásokat, aztán abból választ 5-öt, de azt sem kell megtanulnod, simán kirakhatod a padra és lemásolhatod, nem szól semmit, csak vigyorog. Programozás is egy elméleti szar 5-ös lettem belőle, mert tudom az elméletet, de egy összeadásnál többre képes programot nem tudnék írni. Operációs rendszerekből az egész féléves gyakorlati anyag kb. 10 db Linux parancs. ennyit a színvonalról...
2012. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és akkor suli után mihez kezdesz így?
2012. máj. 21. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
k****a élet, pedig én is oda jelentkeztem :S. Már elnézést. Én is azt hallottam, hogy elég elméleti a képzés, több ember a műszaki irányt mondta, hogy nagyon gyenge (olyanok akik oda járnak), szóval nem tudom mi lesz, BME-re meg nem lesz meg a pontom :(. Egyébként abban egyetértek, hogy mindegyik egyetemen le****nak szinte, amit akarsz úgyis magadnak kell megtanulni, csak azt a hülye papírt adják oda a végén. Úgyhogy majd jövőre megtudjuk mi lesz :)
2012. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miskolc sokkal jobb, a műszaki képzés ott nagyon jó, és nem hiába van ott mérnökinfo Msc, debrecenbe meg nincsen...
2012. jún. 8. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!