Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen felsőfokú szakképzést...

Milyen felsőfokú szakképzést érdemes elvégezni, ami megéri?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem éri meg, tehát tanulj annak, amit szeretsz, és el tudsz benne helyezkedni. Ha ilyen nincs, akkor meg minimum biggyeszd ide, mihez értesz, mert hiába mondom, hogy tanulj atomfizikusnak, ha nem tudsz két számot se összeadni, vagy hogy menj tolmácsnak, ha nincs hozzá képességed.
2012. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, azt tanulj, ami érdekel. Én női szabónak szeretnék tanulni, sokra nem megyek vele, de érdekel, úgyhogy küzdök az álmomért. :) Sok sikert a választáshoz!
2012. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Wow, de jó olvasni, hogy valaki nem egy pénzes szakmát akar, meg 5 diplomás munkanélkülinek tanulni, hanem valami kreatív dolgot szeretne! (Mondom ezt annak ellenére, hogy nem vagyok munkanélküli, és diplomám is van... de ha újra kezdeném, nem biztos, hogy engednék a diploma hóbortnak.)
2012. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!