Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételi. Időben jelentkezt...

E-felvételi. Időben jelentkeztem, hitelesítettem. Még nem kaptam egy büdös levelet sem. Mi a gond?

Figyelt kérdés
vay még nem küldenek semmit se? még várni kell?

2012. máj. 22. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem kuldtek levelet,h elfogadtak a hitelesitesemet,es hogy tovabbi teendom nincs.
2012. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Freemail-es emailcímek állítólag nem nagyon kapják meg a leveleket . Legalábbis pl én sem kaptam. De nem is baj, felmentem az oldalra és ott az én felvim résznél kiírta, hogy minden hitelesítve, kifizetve stb.
2012. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még akkor kaptam egy e-mailt, amikor hitelesítettem és abban írták, hogy sikeres volt. Valamint a felvi.hu-n az e-felvételin is eddig az volt kiírva, hogy minden rendben van és nincs semmi teendőm. Bár az e-felvételi most napok óta nem működik...
2012. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de e-mailt én sem kaptam a felvitől február vége óta, ha ilyesmire gondolsz.
2012. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
erre gondoltam igen. köszi
2012. máj. 22. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!