Akik 80+ %os emelt biosz érettségit írtak. Mennyit tanultatok rá?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz meghatározni. Ugyanis a legtöbb ember gimi végén érettségizik úgy, hogy előtte x évig tanult biológiát, plusz esetleg faktra is járt.

Hogy ebből mennyi az effektív tanulás, azt nem igen lehet visszaszámolni.

2012. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én biosz-kémia-fizika tagozatos osztályba jártam, rendszeresen tanultam órákra (de legalábbis a dolgozatokra biztos), 4 évig folyamatosan. Majd biosz-kémia faktra jártam, ott is viszonylag rendszeresen tanultam. Majd 12.-ben kicsit ráhúztam, különböző feladatlapokat oldottam meg, gyakoroltam elég rendszeresen. Végül 83% lett az írásbeli rész. Ami azért nem egy "hűha de klassz eredmény", de így sikerült.
2012. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem változó volt a szorgalmam a 2 faktos év alatt (nekem csak az ért valamit) Volt, amit úgy megtanultam, hogy 1.5 év után is szóról szóra tudtam, volt amit meg se tanultam se órára, se dogára. 1 hónappal előtte elkezdtem tanulni, szinte éjjel nappal. 90+%, de átlagon felüli érzékem volt a bioszhoz
2012. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!