Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljak történelmet?

Hogyan tanuljak történelmet?

Figyelt kérdés
még van 2 napom megtanulni istvánról az árpád ház kihalásáig az összes királyt plusz az invesztitura háborútól mindent oszmán birodalom meg rendiség kialakulása mindenhol. ez rengeteg. sztetek milyen stratégiával tanuljak?
2012. máj. 28. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is. Kapcsold ki a gépet, menj olyan helyre, ahol semmi nem vonja el a figyelmed. Kezdd el olvasgatni az anyagokat, és készíts hozzá magadnak vázlatot. Én a vázlatot szoktam megtanulni, a rizsát meg hozzáolvasom.

45percenként, óránként tarts szünetet, én pl ha úgy érzem, hogy fáradok, csinálok 20 guggolást, vagy elkezdek ugrálni. Utána fog az agyam.

Ha nekem ment másfél nap alatt egy könyv megtanulása, akkor neked is megy.

2012. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!