Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek, ha nagy legyek?...

Gabicorn1 kérdése:

Mi legyek, ha nagy legyek? Nagy tanácstalanságomban, már nem tudok kihez fordulni tanácsért. Teljes kétségbeesésemben nem tudok már mit tenni.

Figyelt kérdés
Biológiából és kémiából érettségiztem. Ezzel is szeretnék foglalkozni, orvos hosszas próbálkozás után kilőve. Segítsetek nekem!
2012. máj. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvosit hányszor próbáltad már meg?

De talán a gyógyszerészet, ami a legközelebb állna ehhez. Illetve talán a biológia szak.

2012. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyszer. de jövőre emelt kémia is kell már, ami elég problémás. biosz nagyon a szívem csücske, kémia nagyon nem. tavaly felvettek biosz szakra, de nem mentem el, az orvosi miatt. szóval halasztottam egy évet, de az orvosi az esélytelen idén (gyógyszerészt is beleértve). most szülésznőnek vettek fel, amivel nem tudom, hogy mi lesz
2012. máj. 28. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

ha annyira akarod az orvosit akkor ne add fel

én nem szeretem a bioszt, mégis újramegyek belőle, mert egyszerűen kell ahhoz, hogy felvegyenek oda, ahová szeretném

2012. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg képalkotó analitikus?
2012. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

gyógyszerész

biomérnök

élelmiszermérnök

biológus

vegyész

vegyészmérnök (ehhez matek is kell)

felvi.hu ;-)

2012. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!