Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Nem fogok bejutni orvosira viszont gyógytornásznak igen, de mindenképpen újra fogom jövőre próbálni. Elkezdenétek egy évig a gyógytornászt vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert akkor csak fogy az államilag támogatott féléveim, meg akkor hogy tanulsz a következő érettségire, ha közben egyetemre jársz és pont a vizsgaidőszakba nyúlik bele az érettségi?
2012. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem. Lehet, hogy a gyógytornász is egészségügyi szak, de azért...elég messze van az orvositól. Szerintem jelentkezz egy okj-s képzésre (valami könnyű, de hasznosra). Így kapsz családi pótlékot, és diákigazolványt is. Emellett tudsz tanulni a két emeltre.

Sok sikert! :)

2012. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. máj. 31. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Banyek! mázlista! én meg gyógytornászra nem fogok bejutni és azon gondolkozom, hogy ekezdjem e a dietetikát, ha arra felvesznek, mert onnan még átkerülhetnék következő évben. ha én a te helyedben lehetnék!!!!....

Amúgy szerintem orvosin úgyis kell az anatómia, azt gyógytornászaton elég jól tanulják, és ha egy évet egészségüugyis hleyen megcsinálsz már elég jó rutinod lesz az érettségire is ( ami már így tök simán fog menni) meg az orvosin is egy csomó hasznos tudásod lesz. Vagy változtassunk személyazonosságot és ilyenen nem is kell törnöd a fejed, mehetsz jövőre érettségizni.

2012. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Őszel mindenképpen megyek biológia kémia emeltre.Egyébként 423 pontom van.Szívesen átadnám a helyet ha lehetne úgyis újra kell mennem. :) Te biztos elkezded a dietetikát?Én arra is gondoltam,hogy OKJs képzésre megyek.
2012. jún. 4. 07:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok mázlista.Rengeteget tanultam ,csalódott vagyok.Bioszból te is érettségiztél?
2012. jún. 4. 07:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Pont azért, amit az egyik válaszoló írt: fogynak a féléveid. Orvosi viszont 12 féléves, pont annyi, amennyit támogat az állam!
2012. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Orvosinál 14 félévet támogat az állam.
2012. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se kezdd el. A két képzés nehézsége nem összehasonlítható (azaz nem leszel előrébb egyik tárgyaddal sem tudásban). Azt viszont vedd számításba, hogy a felvettek kb. 50%a csúszik 1 évet(SOTE). Utána meg jöhet az a kérdés, hogy hogyan fizeted ki a 3 milliós éves tandíjat.
2012. jún. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 13. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!