Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogász, töritanár, újságíró,...

Jogász, töritanár, újságíró, cukrász melyiknek tanuljak inkább?

Figyelt kérdés
tanulás

2012. jún. 4. 07:15
 1/4 anonim válasza:

tanarnak es ujsagironak semmikepp.

Sajnos,nem lehet belole megelni.

2012. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ahogy az előző válaszoló mondta, újságíró, töritanár semmiképp. A jogásszal is ez a helyzet. Marad a cukrász. :)
2012. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, akkor keresel valami mást és nem ajánlanám egyiket sem az általad említett szakok közül. Vagy ha mégis elgondolkodnék akkor még a jogászt ajánlanám, de ezek közül szerintem egyikkel sem fogsz sokra jutni.
2012. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Töritanár és újságíró kilőve. Ha jogászit megengedheted magadnak, vagy bejutsz államira, akkor hosszú távon szerintem kifizetődő, mert pár éven belül szerintem hiány lesz belőlük (legalábbis amennyiben ennyi marad a keretszám).

Cukrász az elég kemény fizikai munka, és sokszor alul van fizetve, hiába robotolsz 12 órát.

2012. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!