Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincs meg a 8-általánosom...

Csontos156156 kérdése:

Nincs meg a 8-általánosom csak 7-de viszont a 9-meg van és a 11-is most lesz meg eddig nem érdekelt deee?

Figyelt kérdés
most leakarom tenni a jogsit kocsira és azt kérdezném nem e tudja tudja valaki hogy hogy tudnám letenni azt a nyolcadik osztály minél hamarabb??? csak értékelhető válaszokat kérek a többiek le vannak sza...!!
2012. jún. 5. 00:16
 1/6 anonim válasza:
100%
hogy a francban van meg a kilencedik, ha nincs meg az általánosod? nekem ez most magas.
2012. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked a 3 osztály sincs meg, ha nem tudsz rendesen 10-ig elszámolni.
2012. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy volt hogy ha leteszem kilencediket akkor meg lesz a nyolc is de nem és ki hagytam a 10-et és mentem egyből szakmára és ha lesz szakmám akkor nem kel állítólag a nyolcadik de most jogsizni akarok szóval kéne...
2012. jún. 5. 01:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Te ne vezess!
2012. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ööö jó tudsz válaszolni a kérdésre vagy nem ???
2012. jún. 5. 01:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy tanulhattál szakmát, ha nincs meg a nyolc általánosod?


Nem tudom hol laksz, de ebben a suliban felnőttként befejezheted a félbemaradt általános iskolát. Biztos Bp.-en kívül is van ilyen. Vagy veszel egy bizit. (Utóbbi csak vicc volt.)


[link]

2012. jún. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!