Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Etoltam az életem - olyat...

Etoltam az életem - olyat tanultam az egyetemen (jól tanultam, de csak vidéki egyetem) ami nem érdekelt igazán, most sincs állásom, depresszióban vagyok gyógyszert szedek, és semmi sem érdekel igazán. Mit tegyek? 27/f

Figyelt kérdés
Közgazdaságtant tanultam, egy ideig érdekelt is, a pénzügyi része, de kapcsolatok nélkül csak szar munkákat kaptam, gy elment az egésztől a kedvem. A csillagászat érdekelt mindíg is, de a matek + fizika sem az erősségem. Mintha be lennék zárva egy kalitkába, és nincs kiút.
2012. márc. 6. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Gyakorlással erősítheted a matekot és a fizikát. Esetleg a csillagászaton kívül van más, ami érdekel? A gyógyszer meg nagyon nem jó, csak visszahúz.
2012. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még ha le is tudnál diplomázni csillagászként, azzal könnyen találnál munkát? Örülj, hogy van egy olyan végzettséged, amivel legalább "szar" munkát találsz. Sokan ugyanis egyáltalán nem jutnak álláshoz. Hogy klasszikust idézzek: "az élet nem habostorta".
2012. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gözgáz diplomával nem olyan lehetetlen az elhelyezkedés.

Az más kérdés, hogy ha utálod amit csinálsz, akkor nem leszel produktív.

Keress valami olyan területet a közgázon belül (pl. ha a pénzügyi rész érdekelt, akkor lehetsz pl. pénzügyi tanácsadó), amit szívesen csinálsz. Ha ilyen nincs, akkor jobb, ha átképzed magad, valami csak van, ami érdekel.


Emellett legyen valami hobbid. Olyan tevékenység, ami kikapcsol. Ez bármi lehet, lényeg, hogy te élvezd. Ja és barátok! Nagyon sokat jelent, ha az embernek jó barátai vannak, akik támogatják!

2012. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok, de en abbahagytam 1 ev utan az egyetemet. Most külföldön vagyok, jo lenne itt tanulni, de nincs ra penzem, meg amugy se tudom, hogy mit szeretnek. Ha van kedved, irj privit, nekem lenne kedvem beszelgetni. :)

21L

2012. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thebully ***** válasza:

12:42

Lelkünkből szólsz!

2012. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!