Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 270 ponttal van e esélyem...

270 ponttal van e esélyem hogy PTE-PMMK építészmérnökire felvegyenek?

Figyelt kérdés
Költségtéritésesre

2012. jún. 6. 18:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sikerült
2012. dec. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Sikerült

:D

2012. dec. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves mindenki! :D Először krédésedre válaszolva: elképzlehető, DE a bennmaradásért fogsz küzdeni nem a felvételiért....tehát koránt sincs győzelem:) Én meg: PMMK-s vagyok (már PMMIK) építészmérnöki bsc-n...nos mielőtt minden tévhitbe belekavarodtok: Kitűnő volt az érettségim BME-re is megvolt a pontom mégse akartam odamenni....nem vonz a sok ember:D a nagy város... egyszer...építészmérnök BSC bekerülni könnyű, de fele annyian nem vagyunk, mint amennyien kezdtük...tehát lehet itt össze-vissza hülyeségeket mondani,hogy a képzés semmit sem ér ha valaki azt se tudja mi van mögötte...és még valami amiért akasztást fogok kapni...építész jamboree-n nem egyszer elvertük a BME-t ooopsz O.O na ilyenkor mi van?:D PMMIK és BME örök riválisok....kinek ez kinek az tetszik...mindegyik szakon vannak kemény tantárgyak...nálunk az épszerkek, tervezések,ábgeó., építéstechnológia amivel marha sokat (de persze mindennel) szenvedünk... és éjszakázunk....Tehát fel a fejjel és aludd ki magad mielőtt elkezded:D
2013. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves előző

a tények arról szólnak hogy a BME a király.

Minden normál ember aki építész akar lenni mindent megtesz hogy ott tanuljon.

Gondolom nem véletlenül


na mindegy.


Az épszerk meg az ábrázoló önmagában nem is nagy szívás ha belegondolsz csak még van mellette 5 másik és ezeket egyenletesen jól teljesíteni ...na az kihivás lvl BME

2013. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!