Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeztem BGF-re intézményi...

Jelentkeztem BGF-re intézményi kommunikátornak. Oda 250 volt a pont tavaly, és nem sikerültek túl jól az érettségim. Duplázással nem érem el ezt a pontot. Az lehetséges hogy össz ponttal számoljanak? Mert úgy meglenne.

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontjaid számításánál mindkét lehetőséget megnézik, és amelyikkel több pontod van, azt fogják figyelembe venni. Felvi.hu-n van pontszámító kalkulátor. Ugye tudod hogy idén a minimum pont a felsőoktatásba 240?
2012. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előző mondta. Nem Te döntöd el, hogy duplázni akarsz e vagy rendes számítást, hanem automatikusan úgy számolják, ahogy neked kedvezőbb.
2012. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi az az "intézményi kommunikátor"??
2012. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak: igen, 240 pont kell a felsőoktatásba minimum, de csak az alapképzéshez.FSZ-hez 160 pont kell minimum.

A többiben igazuk van, ahogy a legjobb neked, úgy számolják:)

2012. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 8. 12:10
 6/9 anonim válasza:

én is ugyanoda jelentkeztem! :)


felvi.hu-n pontszámítóba ki lehet számolni h mennyi van :)

sokat segít

2012. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az 5.érettségi tárgyam hittan volt,és nagyon jól sikerült ugye azt is beleszámolják?
2012. jún. 26. 16:59
 8/9 anonim válasza:
kétlem.
2012. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

6. vagyok


beszámítják ! :)

2012. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!