Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire piacképes a Település...

Mennyire piacképes a Település- és területfejlesztési diplomás földrajz szakirány?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is arra szeretnék menni. :) Te melyik egyetemre?
2012. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy a munkaadók azt sem tudják mi az. Egyszóval nem valami piacképes főleg, hogy a potenciális munkaadók az állami hivatalok, önkormányzatok igen kemény megszorításokkal szembesülnek, ezért nem vesznek fel senkit. Persze, ha van rokon, akkor el lehet boldogulni.
2012. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne menj oda, nekem településes diplomám van és semmire sem mentem vele, adminisztratív munkát végzek.

Az embereknek valóban gőzük sincs mi ez és mire is jó.

Magyarországon pedig nem fejlesztenek települést, ha mégis, akkor azt nem mi, hanem a pénz és néhány fejes dönti el, mi fog történni.

2012. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! eldöntöttem, erre a szakra nem megyek!
2012. jún. 27. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez az ahol van ismerős dolog ma már mindenre ráillik, mérnöki szakon kezdtem és az ott végzett ismerőseim közül is pl. vállalatokhoz, jó munkakörbe az került be, akit valaki benyomott. Más pedig "téglaügynök", területi képviselő, műszaki adminisztrátor meg hasonlók, ha egyáltalán talált munkát.
2012. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!