Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után kb hány év,...

Érettségi után kb hány év, mire jövedelemmel rendelkező leszek, ha jogásznak tanulok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5 év egyetem + bő 2-3 év gyakorlat...
2012. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
gyakorlat alatt nincs semmi fizetés?
2012. jún. 14. 15:29
 3/14 anonim válasza:
Egyik rokonom, elvégezte a Károli Gáspáron a jogot. Sosem bukott, mindig is maximalista volt. Egyetem után, 120 ezerért dolgozott a rendőrségen titkárként, éhbérért magyarul. Rá 3 évvel rá keresett 170et valami irodában... A barátja, 5 év munkatapasztalattal egy okjs képzéssel 340 ezer fölött keres gépészként. Szóval, sose leszel MAGYARORSZÁGON jövedelmező. Irány külföld! Ha jogásznak mész, gondolom megvan az eszed is. Szóval nem éri meg itthon éhen halni, ennyi iskolával. Sok sikert!
2012. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Előző vagyok. Elnézést a fogalmazási hibákért, rohadt késő van, és nagyon keveset aludtam a minap.
2012. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ az egyetem után hova mész dolgozni. Nagyrészt utána már keresel pénzt, de pl az ügyvédbojtároknál még van ahol pont hogy neked kell fizetni. Ez megállapodás kérdése.
2012. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én is azt javaslom menj külföldre, mivel Magyarországon biztos nincs szükség még több jogászra. Ha mégis maradsz, akkor keress valami produktív hivatást. Legyél mérnök, orvos, építész stb...
2012. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Combi27 válasza:
ha esetleg olyan védőügyvéd leszel hogy a sárosakat mosod ki a sz@rból akkor jól kereshetsz.Pl: Császár előd és Stóhl ügyvédje....) Vagy Cozma gyilkosság vádlottjainak az ügyvédje :)) Lehet jól keresni csak meg kell találni a "helyes" utat.
2012. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Külföldön sem fenékig tejfel az élet...
2012. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
még fiatal vagyok, csak előre szeretnék kicsit tervezni. a "b" terv a politológia lenne, arról valaki, valamit? egyébként köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 17. 18:41
 10/14 anonim válasza:
politológiát hagyd ki. csak akkor válaszd ha nagyon érdekel és éhen akarsz halni. Mo-n kell kb 50 politológus, hogy mindegyik mást mondjon és még így is nagy számot mondtam. szal úgy sem fogsz munkát kapni, bár sokan voltak, akik már rácáfoltak már erre.
2012. jún. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!