Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A megfelelő továbbtanulásban...

A megfelelő továbbtanulásban mi a legjobb választás ha itthon és külföldön is munkaképes akarok lenni?

Figyelt kérdés
Nem igazán érdekel az egyetem, most érettségizek/tem idén, és valami okj-s vagy szakmai képzésre gondoltam, ami keresett külföldön is, mert imádok angolul beszélni, kekeckedek Anglia, USA, Ausztrália gondolatával, nem tudnátok ajánlani egy-két értelmes munkát ami külföldön, és itthon is keresett? én CNC esztergályosra gondoltam, csak jót hallok róla, mit gondoltok? Mit ajánlotok?

2012. jún. 15. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, ha usa, és ausztrália, akkor az okj alapból felejtős.
2012. jún. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát gyakorlatilag bármi, csak az a lényeg, hogy legyen egy szakmád és kisujjbó menjen az angol nyelv. Ha kapásból kimész külföldre akárhgyan elkezdheted csak legyen valami szakmai gyakorlatod, és majd fokozatosan tudsz tovább fejlődni.
2012. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj a mai világgal (többek között), hogy kb mindenhova kell gyakorlat, min 2-3 év.
2012. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos igen mindenhova gyakorlattal veszik fel az embert, ami paradox , mert hogy szerezzek gyakorlatot , ha csak úgy veszik fel az ember (: , mellesleg USA/Ausztráliában miért nem elfogadható az okj ?
2012. jún. 17. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!