Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok átjelentkezni a...

Hogyan tudok átjelentkezni a Szegedi Tudományegyetem jogász szakjáról a Károli Gáspár . Egyetem jogász szakjára? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én jelenleg a Szegedi egyetemen vagyok jogász hallgató, de megfordult a fejembe, hogy mi lenne, ha átjelentkeznék a Károlira, mivel hogy őszinte legyek ez a szegedi egyetem nagyon nehéz, annak ellenére, hogy rengeteget tanulok.

Hallottam több forrásból, hogy sokkal könnyebb a Károlin elvégezni a jogot, nem szívatják a hallgatókat, könnyebb teljesíteni a vizsgákat stb. Erről van valakinek valamilyen hiteles információja?

Amúgy jelenleg a 6. félévemet teljesíteném, de sajnos vannak csúszásaim, ami miatt kb. a 4. féléves szinten vagyok.

Ha az mellett döntök, hogy átjelentkezek, akkor azt a folyamatot, hogyan és mi módon kell hogy elindítsam, hogyan tudom elismertetni azokat a tantárgyaimat, amiket itt szegeden már teljesítettem?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jún. 15. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagyok ebben 100%-ig biztos, de úgy tudom, hogy átjelentkezni csak akkor tudsz másik egyetemre, hogyha az adott félév összes vizsgáját teljesítetted (így nyilván az előző félévek vizsgáit is) :/
2012. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 delusion ***** válasza:
elkéstem már, vagy még érdekelne ez a dolog ?
2012. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!