Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könyvekkel készülhetek...

Milyen könyvekkel készülhetek fel egy nyár alatt ez emelt kémia érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre kémia emelt érettségit kell tennem, szóval nyáron nagyon sok lemaradást, és előrehaladást kell betanulnom. Mivel vidéken vagyok, nem tudok segédeszközöket keresgélni, de jövőhéten megyek Pestre, szóval, érdekelne, hogy mi mindent szükséges beszereznem, hogy egy minimum 60-70% érettségit írjak??

Szívesen fogadnám személyes tapasztalataitokat, esetleg véleményeteket.:)

Megjegyzés: Megvan a Mozaikos 9-10, illetve 11-12-es kémia tankönyvem. Ennyiből élek.:)


2012. jún. 15. 18:02
 1/3 anonim válasza:

Szia!


1-2éve én is kémiával szerettem volna foglalkozni, ez irányba tovább haladni. Több kémia tanárt is kérdeztem főleg ezt a 2 könyvet ajánlották mint alap:


[link]


[link]


Ez első az elméletet taglalja, míg a 2. feladatok kedveskedik.


Oszt. társam is főleg ezekre alapozott. 88% os közepe lett.

2012. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Ennyit kellene tudnod kémiából nagyon jó könyv. Néha még az egyetemen is belenézek, csak ajánlani tudom.
2012. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ötösöm lesz kémiából
2017. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!