Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Nemzeti Közszolgálati...

Xy35 kérdése:

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem rendészettudományi karán, rendészeti igazgatási-migrációs szakirányon tanulóknak is kötelező az egyenruha viselése? Erről a szakról lenne szükségem információkra, véleményekre.

Figyelt kérdés

Az egész rendészettudományi karon kötelező-e az egyenruha és az órákra is vagy csak vizsgákra?

El lehet ezen a téren helyezkedni? Van kereslete?

Az,hogy nem rendészeti szerveknél helyezkedik el a diplomát szerző az azt is magában foglalja,hogy nincs fegyvertartási engedélye? A képzés során lövészeti képzés van?

Az intézmény kollégiumáról terjengő laktanya szerű hírek helytállók?


2012. febr. 24. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem nincs egyenruha ennél a szaknál
2012. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hááát a bemutatóvideóban volt csak nemkatonai hanem sötét kék...
2012. febr. 24. 17:07
 3/17 anonim ***** válasza:
de szerintem nem a migrációs szakirányon!
2012. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
úgy gondolod h a rendőrtiszti karon belül is szakirányonként változó? ez esetben lőni sem tanulnak a migrációs szakirányon?
2012. febr. 25. 16:20
 5/17 anonim ***** válasza:

"

Az intézmény által meghirdetett szakokra állandó belföldi lakhellyel rendelkező, büntetlen előéletű, kifogástalan életvitelt folytató magyar állampolgárok jelentkezhetnek. A rendészeti igazgatási-biztonsági szakirány, valamint a rendészeti igazgatási-migrációs szakirány alapképzési szakokon szerzett végzettséggel nem lehet a rendvédelmi szerveknél hivatásos állományviszonyt létesíteni."


[link]

2012. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
miért nem választasz másik szakot az rtk-n belül?
2012. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
másik szakot? miért kéne vagy nem értem mire gondolsz szerinted ez nem jó szak?
2012. febr. 27. 15:11
 8/17 anonim ***** válasza:
de biztosan ez a szakirány is jó és lövészeti képzés is van csak ennél szerintem pl a bűnügyi szakirány jobb
2012. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen izgalmasabb az tuti.. de... én családot szeretnék és lány vagyok :) szóval nyugisabb biztonságosabb kéne mint a bűnügyi nyomozó...:/ érted :) de amúgy nem rossz az sem :)
2012. márc. 4. 16:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja értem!Amúgy én is lány vagyok! :) És beadtad a jelentkezésedet? Hogy döntöttél?
2012. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!