Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali tagozatot és esti...

Nappali tagozatot és esti sulit lehet egyszerre csinálni?

Figyelt kérdés

Nappali tagozaton szeretnék letenni egy szakmát ami 2 éves (rendes középiskola, nem OKJ képzés) és mellette szeretném befejezni az érettségit esti iskolában, lenne időm mind kettőre, viszont nem tudom hogy jogszabály vagy valami ilyesmi közbeszólhat e, hogy ne tudjam egyszerre csinálni mind a kettőt...

21-éves vagyok így eléggé szorongat az idő :S



2012. jún. 15. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
én esti gimibe végeztem, és ha jól tudom volt olyan osztálytársam, aki közben valami más képzést is végzett. de azt hiszem, az ilyen munkaügyi központ által szervezett szakma volt. de kérdezd meg az esti sulid igazgatóját, ahova menni készülsz. az a biztos.
2012. jún. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem sok az egyszerre(?)
2017. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!