Két szak egyszerre?

Figyelt kérdés

Vegyészmérnök Bsc képzésen vagyok, de szeretnék valamilyen más, agráros szakot tanulni(pl állattenyésztés). Hogyan, mikor, hova, és mit kell beadnom, megcsinálnom, hogy elindulhassak ezen az úton? Esetleg ha Ti nem tudtok segíteni, akkor kitől kérjek segítséget? TO?


Köszönöm!


Köszönöm! 20L



2012. máj. 13. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Következő év szeptemberében indul ugye legközelebb ez a felsőoktatási mizéria, akkor kell oda jelentkezned ahova szeretnél.
2012. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálsz még egy felvételit, ahogyan azt régen is tetted.
2012. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezt a jelentkezést ugyanúgy tudom megtenni, mint ahogy érettségi előtt(kitöltöm azt a jelentkezési papírt és elküldöm), vagy az egyetemen belül kell intézkedni? A határidő gondolom február volt, mint ahogy az érettségizőknek. Vagy nem?
2012. máj. 13. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
ahogyan egyetem előtt.
2012. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!