Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti Közszolgálati...

Szofikacska kérdése:

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen ha elvégzem a 3 alapképzést a Rendészeti igazgatási-biztonsági szakirányon, onnan bűnügyire mesterfokon lehet tovább tanulni hogy végül nyomozó lehessek?

Figyelt kérdés

#Nemzeti Közszolgálati Egyetem #Rendészeti igazgatási-biztonsági szakirány
2012. jún. 15. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem keresnek rá az emberek, ha már ennyire oda akarnak menni... Mesterképzésben csak rendészeti vezető mesterszak van.
2012. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy kerestem, de erre nemigazán találtam választ. Azért kérdeztem itt meg, hátha valaki tud segíteni...! ÉS fontos lenne, hogy tudjam...
2012. jún. 16. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Oda van írva, az oldalukra, hogy mesterképzés, azon belül pedig amint fent írtam. Tehát nincs olyan hogy "bünügyi mesterfok" így eleve felesleges a kérdés.
2012. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
figyelj, ha nem tudsz normálisan válaszolni egy kérdésre, akkor mit keresel itt? ne szólj hozzá semmilyen kiiráshoz, ha ennyire bunkó és lekezelő vagy..! az emberek azért irnak ide, mert kérdésükre választ szeretnének kapni, nem pedig beszólásokat...
2012. jún. 17. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:

A következő a helyzet: az NKE-RTK-n csak egy szak van mesterfokon: a rendészeti vezető. Erre azonban csak a rendvédelmi szervek hivatásos állományú tagjai jelentkezhetnek, legalább 2 éves (!) szakmai gyakorlattal.


Tehát annyit tudsz csinálni, hogy elvégzed a 3 évet biztonsági szakirányon és ezt követően jelentkezel a Rendőrséghez. Vagy felvesznek, vagy nem... Ha felvesznek akkor szerintem őrmesterként csak, mivel ezen a szakon tiszti felkészítés nem zajlik. Később esetleg elküldenek tiszti átképzőre, ha akarnak.

2012. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, sokat segítettél :)
2012. jún. 20. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!