Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy döntsem el, hogy humán,...

Hogy döntsem el, hogy humán, vagy reál beállítottságú vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nincs valami ötkete valakinek, hogyan jöhetnék rá? Van olyan, hogy egyikhez sem értek? Igazából semelyik tantárgy se érdekel különösebben, semmiből nem "tűnök" ki. Van, hogy matekban is találok érdekességeket, meg a magyarban is, magolni viszont utálok és inkább a logikát keresem mindenben. Esetleg valakinek valami tipp? Értelmes válaszokat légyszi!

Előre is köszönöm!

21/L


2012. jún. 21. 18:28
 1/2 anonim válasza:

Miért kéne dönteni?

Lehetsz mindkettő.

Én is mindkettő vagyok.

2012. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert így akkor nem tudom eldönteni, hogy mégis milyen suliban tanuljak ezek után. A mostani szakom se érdekel igazán, viszont vannak benne olyan dolgok, amiket szeretek. Ezek után, ha elkezdek egy humán irányú képzést nem biztos, hogy azt be fogom tudni fejezni, mert lehet ott semmi nem fog érdekelni.
2012. jún. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!