Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebben a helyzetben, hogyan...

Ebben a helyzetben, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Már két félévet halasztottam az egyetemen és szeptembertől nem halaszthatnék, mert úgy tudom, hogy akkor megszünik a jogviszonyom. Sajnos amikor elkezdtem az egyetemet, akkor veszítettem el a munkám, így már nem tudtam fizetni a költségtérítéses képzést. Mit tegyek? Arra gondoltam, hogy megvárom, hogy kirúgjanak és Bp-en jelentkezem egy másik levelező képzésre, ami nem költségtérítéses (25 plusz pontom van, amit korábban nem használtam fel.) De mi lesz, ha rendeződik végre az anyagi helyzetem és a munkám miatt megint nem tudom folytani... nem tudom mit kellene csinálnom. (SOha nem fogok senkitől sem kölcsönkérni)
2009. júl. 7. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Diakhitel? Erre talaltak ki.
2009. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Költözz össze baráttal, vagy rokonnal úgy is tudsz majd spórolni. Sok szerencsét, remélem rendeződik a helyzeted.
2009. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!