Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kisfiam kb.1 hete...

20 hónapos kisfiam kb.1 hete 5.15-5.45 között felkel. Teljesen éber, nem alszik vissza. Kéri a kakaóját, játszani akar. Van valaki hasonló helyzetben? Ugye fog még tovább aludni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én gyermekeimnek is voltak ilyen időszakai, majd elmúlik!
2011. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam egy kicsit tovább bírja.Kb.10 perccel:)))

Nem tudom miért van,de esek térdre:(

Mire ebédelünk,már ragad le a szemem,alig várom az estét,hogy végre meglássam az ágyat.Nálunk kb.1,5 hete csinálja és 18hónapos.Megissza a kakaót és vigyorog,pakolja a játékokat,rendezkedik:)

2011. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hónapos kislányom eddig 8kor kelt, az utóbbi 2 héten pedig minden reggel 6kor. Többgyerekes barátaim azt monsták, ez azért van, mert ilyen a biológiai órájuk, a nappal együtt kelnek. Eddig tovább volt sötét, most korábban kel a nap. Szerintem van benne valami. Nyersz egy órát, mkor visszállítják az órát. Ha belegondolsz, szerintem te is könnyebben kelsz nyáron, mint télen.
2011. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!