Eperke77 kérdése:

Milyen gimit ajánlatok?

Figyelt kérdés
7.évégén 3 db 3 lett és most jön a 8.osztály és előre szeretnék gondolkodni

2012. jún. 25. 20:00
 1/7 reptoid ***** válasza:
Végül is, nincs messze az ezotéria témakör, fejedbe látok így is, tudom mi érdekel, mely tantárgyakból vagy jó, miből lett a 3 hármas, stb stb stb.
2012. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Földrajz,
2012. jún. 25. 20:21
 3/7 A kérdező kommentje:
kémia matek
2012. jún. 25. 20:22
 4/7 anonim válasza:
Leírhatnád a többi főtantárgyat is.
2012. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

na meg mondjuk hogy hol laksz? :D (azért jó tudni, hogy ha te nyíregyházán laksz, akkor ne pesti sulikat ajánlgassunk)

egyébként tényleg, mi érdekel?

gimibe egyébként majdnem mind1, hiszen ott mindent tanulsz. esetleg vannak spec. szakok, vagy mondjuk ha szeretsz nyelvet tanulni, vagy esetleg tanulnál valami "más" nyelvet, mint ami általánosba van (francia, olasz, spanyol stb.), akkor érdemes lenne kéttannyelvűbe menned.

2012. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pesten lakok engem leginkább a mozgás tánc érdekel amiben nem akarok beképzelt lenni de azt mondják h jó vagyok benne nagyon és ezért néztem táncművészeti szaközépeket de a szüleim szerint azért nem menjek oda mert annak semmi értelme mert nem fogják értékelni ha valahol dolgozni szeretnék
2012. jún. 26. 22:23
 7/7 A kérdező kommentje:

kémia föci matekból lett a masom :)

többi mind 4 es 5 ös ! :))

2012. jún. 26. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!