Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meddig kell beküldeni az...

Meddig kell beküldeni az érettségi bizonyítvány fénymásolatot az oktatási hivatalnak? (felvételi miatt? )

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 08:44
 1/4 reptoid ***** válasza:
júli 10
2012. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És csak az érettségi bizonyítvány és az 12. év végi bizonyítvány fénymásolatát kell elküldeni vagy esetleg mást is? Segítsetek légyszi mert én erről nem találtam sehol sem tájékoztatást.
2012. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 reptoid ***** válasza:

Minden olyan dokumentumot küldj be, ami vagy szükséges a jelentkezéshez, vagy szeretnél belőle pontot számolni.

Te tudod, hogy eddig miket küldtél be.

2012. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És ennek a regisztrációs csomagnak nincs valami köze hozzá? mert kaptam még kb 1 hónapja egy e-mailt az oktatási Minisztériumtól, hogy június közepén kellene megkapnom, de eddig még semmit nem küldtek.
2012. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!