Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tanulni ilyen...

Mit érdemes tanulni ilyen bizonyítvánnyal? És mire van a munkalehetőség?

Figyelt kérdés

Érettségim van, szinte minden tantárgyból 4-es jegyekkel.

Mit lenne érdemes tanulni; valami olyan szakma érdekelne, amivel el is lehet helyezkedni? Fizikai munka nem nagyon érdekelne, orvosira meg ilyen jegyekkel úgysem vesznek fel.

Magamról: tanulási képességeim nagyon jók, jól megjegyzem a dolgokat, szóval tudom használni az agyam, a logikám is jó, régebben játszottam stratégiai játékokkal, abból is kiderült, tervezni, stratégiákat gyártani is jól tudok, IQ 120, egyébként megbízható, jó beszédkészségekkel rendelkező, káros szenvedélyektől mentes fiatalember vagyok.

Hogy konkrétan mi érdekel? Megfontolom. Egyenlőre keresgélek... Tapasztalatok, vélemények érdekelnének.



2012. máj. 24. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
irányt se tudsz?
2012. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, őszintén szólva érdekelne sok minden. Egészségügy is, csak hát oda 5-ösök kellenek, ha jól tudom. Pl. fogászat az mindig is tetszett.

Az a helyzet, hogy én külföldön jártam a középsulit, 11 évesen költöztem el Magyarországról, szóval nem sok mindent tudok a tanulásról, munkáról... Ezért érdekelne, hogy mit érdemes elvégezni.

2012. máj. 24. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
eüben rengeteg a munka még okj-n végzetteknek is, de szarul fizet.
2012. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pl fogtechnikus okj is van de az fizetős, de azzal keresni is lehet..
2012. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt hallottam, hogy ezekben a szakmákban van munka, csak kevés a fizetés. De mondjuk Angliában is el lehet helyezkedni ilyen végzettséggel? OKJ-val is akár?
2012. máj. 24. 22:27
 6/11 A kérdező kommentje:
fogtechnikus okj? Ez új nekem! Nem baj, ha fizetős, de az legalább biztos szakma, a fogak mindig romlanak, van rá igény. Köszi az infot.
2012. máj. 24. 22:29
 7/11 anonim ***** válasza:
elvileg ezek már euban elismert képzések, de ha oda akarsz ki menni ott van online egyetem is pl pszichológus is
2012. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És hol erdemes ilyen okj-kat elvegezni? Mert eleg sok tanodat fikaznak erosen... Bocs az ekezetekert.
2012. máj. 24. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:
ahol a suli megkapta a,,tiszk" cimet
2012. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

vagy ahol gimi, illetve közoktatás folyik

2012. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!