Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 324 ponttal bekerülhetek? (ELTE)

324 ponttal bekerülhetek? (ELTE)

Figyelt kérdés
ELTE óvodapedagógus szakjára jelentkeztem. 324 pontom van, tavaly 325 volt a ponthatár. Szerintetek, van esélyem bekerülni?

2012. júl. 1. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
a felsőoktatás ez elmúlt 1-2 évben kiszámíthatatlan... én is most felvételizem, szerencsére megvan a pontom, legalábbis 382 van és 345 vt tavaly
2012. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsánat, tudom, hogy ezt nem itt kéne megkérdezem, de nem vagyok tisztában vele,hol tudom megnézni a tavalyi ponthatárokat?
2012. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Turista válasza:
pl itt ;) [link]
2012. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem idén tuti, hogy növekedni fognak a ponthatárok, elvégre a maximális pontszámot is emelték 20 ponttal. Hogy mennyit emelnek, az jó kérdés, idén kevesebben jelentkeztek felsőoktatásba. Hasonló helyzetben vagyok én is mint Te, de nekem gyakorlatilag esélytelen, hogy az első helyes jelentkezésemre felvegyenek. Neked sok sikert!
2012. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
398 pontom van BME játszhat ugye??? Nagyon szeretném !
2012. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!