Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bekerülhetek az ELTE jogi...

Bekerülhetek az ELTE jogi karára szar törivel?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha csak ilyen 30 % ra írtam a töri emeltet, és szóbelivel fel tudom hozni olyan 60 körülire még van esélyem az ELTE jogi karának fizetősére bekerülni? Nagyon nehéz volt a történelem érettségi (emelt), és borzasztóan nem volt fair egy ilyen feladatlapot berakni...
2012. máj. 11. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi esélyed nincs, kivéve ha ezen kívül kitűnő voltál és minden érettségid max pontos. Habár a fizetős ponthatárokat nem tudjuk előre
2012. máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát 30%-al elég durva lenne ha bekerülnél, esetleg, ha eddig kitűnő voltál, és nem az érettségi eredményed duplázod. Szerintem is nehéz volt, nekem is csak 70-80%körüli lett, de én ezzel már lemondtam az ELTE önköltséges jogi képzéséről is, még ha eddig majdnem kitűnő voltam is:( Egyébként tavaly 390 körül volt a ponthatár, szerintem van esély rá, hogy ez csökken, mivel eléggé megcsappant az érdeklődés a jogász szak iránt (legalábbis remélem), hogy aki bejelölte a támogatottat, nem jelölte be autómatikusan a költségtérítéses képzést is. Ha igen, szarban vagyunk.....:,(
2012. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*automatikusan
2012. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szió! Én is ugyan ilyen nagy dilemmában vagyok. Minden érettségim szuperül sikerült,de az emelt töri szerintem a durvánál is durvább volt. rengeteg órám ráment a tanulásra és én is ilyen 30% környékére teszem magam. Amúgy én nem mondanék le róla,ha többi érettségid jó és a szóbelire nagyon feküdj rá,akár 2 jegyet is felhozhatsz:) sok sikert kívánok:)
2012. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a biztatást, azért megnyugtató, hogy nem csak én éreztem nagyon nehéznek a törit. Idáig minden áldott évben kitűnő voltam, töriből nem is volt más jegyem, csak ötös. Semmi képpen sem szeretnék duplázni. Nagyon ráfekszem a szóbelire, és remélem költségesre sikerül bekerülnöm. Államilag támogatottról álmodni sem merek... De nagyon köszönöm :)).
2012. máj. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!