Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Humán beállítottsággal milyen...

Humán beállítottsággal milyen munkák vannak?

Figyelt kérdés
Eléggé humán beállítottságú vagyok, szeretem a magyart és a törit. Ezek mellett még a matekot és a földrajzot is szeretem, de a többi term.tudományos tantárgyat már nem. Ügyvédi pálya mellett még mit ajánlotok? Milyen tantárgyak kellenek hozzá? Még középiskolás lány vagyok. Tanár nem szeretnék lenni. Lehetőleg jobban kereső szakmákra lennék kíváncsi, amivel meg lehetne élni.
2012. júl. 2. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát manapság, hogy mivel lehet megélnni az szerintem erősen az ismeretségen múlik :P.

Hát esetleg kommunikáció, Marketing, Gazdasági karok igy hirtelen :).

De mindenképpen olyan szakot válassz, amit a későbbiekben élvezel is csinálni. Ismerek egy embert, aki azért tanul, hogy később megélhessen belőle, de utálja, és szenved, hogy be kell járnia egyetemre :P. Szerintem ez nem jó!

A felvi.hu -n egyébként megnézheted, melyek azok a szakok, amikhez ezek a tárgyak kellenek. Ott van még pl. a rendőrtiszi is, meg a katonaság. Ezekhez is magyar és töri kell, vagy ha mérnökire mész ugyanitt oda a metek is kell :). Bár mivel nem ismerlek nem tudatom mi érdekel :).

2012. júl. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!