Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vendéglátó szakmenedzser,...

Vendéglátó szakmenedzser, Kereskedelmi szm ill. Reklámszervező szm fsz képzést jelölt valaki BGF-en?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
én nem
2012. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz xD
2012. júl. 2. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vendéglátóit és reklámszervezőt a 2. és 3. helyen, de igazság szerint egyikhez sincs túl sok kedvem. Első helyre szerintem felvesznek (az is fsz), így ezeket csak azért jelöltem meg, mert mások rábeszéltek.
2012. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi volt kedves utolsó, amit első helyre jelöltél be? (:


Egyébként... nem szeretnék senkit sem elkeseríteni, de mindenhol azt lehet olvasni, hogy ezek a szakmenedzseres OKJ.-kal nem igazán lehet sokra venni...:-/


Először én is idegenforgalmi szakmenedzsernek szerettem volna menni, de már akkor tömeggyártás volt belőle(2010.-ben), és szinte a környezetemben akik elvégezték senki sem tudott a szakmában elhelyezkedni (van köztük vendéglátó szakmenedzser is, ő is max. pultos ha lesz ebben a régióban). Majd menni szerettem volna, mint Te kedves kérdező kereskedelmi szakmenedzsernek. Megkérdeztem egy pár BGF-es FSZ-est neten keresztül, hogy megéri-e? Azt mondták, hogy csak a szivatás megy orrba-szájba, az anyagot úgy követelik, mint az alapszakosoktól, lenézik őket, hogy ők csak egy OKJ.-ért vannak ott, és nem érnek vele semmit sem.

Ennek a reklámszervező szakmenedzsernek meg csak a neve ilyen szép hangzatos, de ez sem piacképes sajnos, mert a reklámügynökségeknek a rendszere, már olyan szinten ki van építve, hogy elég kicsi az esélye az üresedésnek, meg amúgy is rengeteg közgazdász rohangál az utcán, akik kereskedelem-marketing alapszakot végeztek és szinte munka a fasorban sincsen. :-/


Gondoljátok meg, én azt tanácsolom inkább, ezekre a kétévesekre 4 aktív félévet elhasználni "felesleges". Ha meg annyira ezt szeretnétek tanulni nézzetek körül a szakközépiskolák érettségire épülő képzései között, még hirdethetnek FSZ.-t ebben az évben, és még 4 államilag támogatott félévetek is megmarad. :)

2012. júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Látjátok, hogy csak ilyen vélemény van róluk csak, mint FSZ.

Olvassatok kicsit utána a dolgoknak (itt is) inkább szerintem. ;)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2012. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
A 3.-nak gratulálok. Bejelölt 2 olyan szintű büfészakot, amit még a kutyám is elvégezne, csak azért mert mások rábeszélték. Nagyon el van b@szva ez a felsőoktatás de végre ezt észreveszi az állam is..
2012. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én reklámszervezőt jelöltem be utolsónak a bgf-en, lehet végül csak oda fognak felvenni.. : )
2012. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én szeptembertől másodéves leszek KSZM-en, szóval aki szerint a KSZM és a VSZM büfészakma, annak gratulálok... RSZM-ről nem tudok nyilatkozni, annyi biztos, vannak olyan órák természetesen, ami mese habbal, de tanulni kell nagyon sok tárgyra, ha nem akartok megbukni
2013. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!