Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás szempontjából...

Továbbtanulás szempontjából szerintetek milyen ez a sorrend? 1. gazdaságinformatika 2. andragógia 3. projektmenedzseri asszisztens (ojk) Mindegyik a DF-en.

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A gazdinfo mondjuk ok. Az andragógiával mi a célod? Ha vannak ismeretségeid, akkor érdemes bejelölni, de csak úgy ne, mert akkor semmire se mész vele. Az asszisztens felejtős.
2012. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az asszisztensit azért jelöltem meg,mert ha esetleg az első két helyre nem vennének fel,akkor azzal ha elvégzem nyerek ugye pluszpontot,és újra próbálhatom.

(és igen,az andragógiához megvan a hátterem szerencsére)

2012. febr. 22. 18:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként most tényleg ennyire szörnyű az andragógia?Mindenhol csak szidva látom.
2012. febr. 22. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
De végül is mi érdekel téged? Elsőnek megjelölsz egy informatika szakot(aminek kisebb része a gazdaság), másodiknak meg egy semmire jó diplomagyár szakot? Vagy esetleg informatikai OKJ-s képzéseket akarsz majd csinálni a jövőben, csak mert ez az egyetlen közös pont, amit az andragógia és a gazdaságinformatika között látok(mármint a felnőttképzés).
2012. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Alapvetően az andragógiát tetszés alapján jelöltem meg.

Összefüggés az valójában annyi,hogy én szakközép info szakon,azon belül is programozáson végeztem,de nem igazán tetszett,így miután elvégeztem,belekezdtem a hálózatépítő teknikusiba,ami szintén nem tetszik már,ráadásként nehéz is.

Itt teknikusin lett egy projektmenedzsmentes óránk,amiből egyedül én vagyok a szakon kiemelkedően jó,így gondoltam,ha már tetszik,és jó vagyok belőle,belekezdek(magának a projektmenedzsernek főiskolai,diplomát adó változata is van). A gazdaságinformatika meg szintén érdekel,ennyi az egész.

2012. febr. 22. 19:18
 6/11 A kérdező kommentje:

Annyi biztos,hogy szeretnék valami informatikai végezettséget is,ugyan akkor szeretek emberekkel is foglalkozni.

Mindenképpen a DF-re akarnék menni,de ugye ott sajnos a mérnökinfo felejtős. A web-programozó pedig nem tudom mennyire lenne nehéz nekem....

2012. febr. 22. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Debrecenben nem tudom hogy van, de Veszprémben a gazinfó és a mérnök-info között elég nagy az átfedés, rengeteg tárgyat együtt tanulnak. És egy gazdaságinformatikusnak is ugyanúgy programoznia kell, mint a mérnökinformatikusnak vagy a programtervező informatikusnak. Elég nagy gondot szokott okozni, hogy sokan azért mennek ilyen szakra, mert szeretik az informatikát, de hülyék a programozáshoz.
2012. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
DF-Dunaújvárosi Főiskola,nem Debreceni ^^
2012. febr. 22. 19:26
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg magából programozásból ha figyeltem,és gyakoroltam eleget,megvolt a 3-4es.
2012. febr. 22. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Az andragógiát azért szidják, mert sokan felelőtlenül mennek oda. Az nem egy olyan szak, hogy utána elmész valahova andragógusnak :D Két ismerősöm van, akik valóban jól jártak vele, de tudni kell, hogy mindkettejüknek megvolt már a helye, célja vele, valamint jó ismeretségek, amikor elkezdték. Akiket még tudok, hogy megcsinálták, azok csak szívtak vele, mert utána nem tudtak elhelyezkedni. Szóval na.


Szerintem: először döntsd el, mit akarsz. Aztán olyan szakra menj.

2012. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!