Lehetek még orvos? Most középiskolában tanulok informatikát.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha érettségizel emelten bioszból meg közép szinten kémiából vagy fizikából és elvesznek az orvosira persze :)
2009. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
felvesznek, bocs
2009. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
simán... ha más nem, kihagysz egy évet a suli után, kétszer (téli és a normál) érettségire felkészülsz emelet bioszból és kémiából (talán fizikából is lehet), és simán megy... csak tanulj
2009. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tanulsz most, és felvesznek az orvosira, és persze ott is tanulsz, akkor minden gond nélkül lehetsz orvos. csak állj rá nagyon a bioszra, kémiára, amit már előttem is említettek. sok sikert! :)
2009. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy barátom aki informatikusként tanul egyetemen, és orvoslásban használt számítogépekkel fog foglalkozni, külön erre szakosodik. Ugye az orvoslásban már szinte mindenhol külömbözö gépeket használnak amik számítógép vezérli. Na ö ezekkel fog foglalkozni.


De ha jól tanulsz persze hogy lehetsz orvos.

2009. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok!
2009. júl. 10. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Én (is?) szakközépben vagyok infó tagozatos, most voltam 11.-es, márciusban jöttem rá, hogy fogorvos akarok lenni (mindig is érdekelt, de soha nem mertem még belegondolni sem, hogy nekem valaha is sikerülhetne...). Nyelvvizsgám nincs, a kémiát soha nem tanultam (persze tanították, de utáltam...), március óta mégis meg vagyok győződve róla, hogy ha törik, ha szakad, én akkor is orvos leszek! :)

Persze ehhez én is kihagyok egy évet érettségi után, nem tudom a kémiát is bepótolni, a nyelvvizsgát+ emelt bioszt megcsinálni egy év alatt, de nem fogom feladni, amíg be nem kerülök! :)

2009. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha kihagytok egy évet, akkor utána hol érettségiztek le?
2010. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!