Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem jött még meg a...

Miért nem jött még meg a regisztrációs csomag? (hátrányos helyzet)

Figyelt kérdés
E-felvi-n csináltam és még nem jött meg a regisztrációs csomag. Ez normális? Vagy már meg kellett volna jönnie?
2012. júl. 5. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs még.....és még vagy 20 ismerősemnek sem :S a felviről meg nem válaszolnak...
2012. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 reptoid ***** válasza:
Nem emlékszem olyan évre, amikor a hátrányos helyzetűek ne az utolsó pillanatban vagy az után kapták volna meg a reglevelüket, csekkjüket. Mindenképp menjél asztalt borogatni, főleg hogyha van még valamilyen hátralékod is. A hátrányos helyzetűek ugye olcsóbban jelentkeznek és eddig ők mindig utólag kaptak csekket, nem tudom idén ez hogy van, de nekik sosem sima a jelentkezés.
2012. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyszerű... Olyan előfordulhat, hogy e-felvin feldolgozottnak mutatják és esetleg a regisztrációs csomagban jön meg, hogy nem is jó úgy ahogy ott van??
2012. júl. 5. 14:54
 4/6 reptoid ***** válasza:

Nem.

Persze ha a postás vicces kedvében van... ^^

2012. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött még meg, de válaszolt az OH az e-mailemre, másolom:


Tisztelt Érdeklődő!



Türelmét kérjük, a regisztrációs levelek postázása a következő héten kezdődik. Az adatait meg tudja tekinteni honlapunkon is regisztrációt követően.



Kérem, hogy amennyiben az ügyben további kérdései lennének, akkor az előzményeket is fűzze hozzá új üzenetéhez.



Üdvözlettel:

Hideg Krisztina

Tájékoztatási Iroda

Educatio Társ Szolg.Nonprofit Kft. Ügyfélszolgálat

www.felvi.hu

2012. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató!:)
2012. júl. 6. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!