Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-Felvi BEFIZETÉS! Nekem még...

Farkas Henriett Emma kérdése:

E-Felvi BEFIZETÉS! Nekem még mindig azt írja ki, hogy 9000Ft hátralékom van, de már rég befizettem, a határidő előtt (bizonylatot is feltöltöttem). Másoknál is ez a helyzet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem már akkor eltűnt, amikor feltöltöttem a bizonylatot róla.
2012. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kiírja, hogy hátralékom van, pedig én is megcsináltam mindent...
2012. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Viszont most elolvastam alatta a szöveget, azt írják, ha valami probléma lenne felveszik a kapcsolatot. Ez még nem történt meg, szóval no para.
2012. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hitelesítő adatlap is el lett küldve időben, és a 'Hitelesítve' fül zöld pipa (:D), de a 'Hitelesítés folyamatban' fül még mindig piros... Valaki olyan is írhatna, aki középsulis, és nagyon képben van. Amúgy, köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 13. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Én idén jelentkeztem szóval képben vagyok =) Mivel rengetegen jelentkeztünk időbe telik ez a folyamat... Nekem ma reggelre jött elő a zöld pipa szóval csak türelmesnek kell lenni :)
2012. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Heló. Nálam ugyan ez a bibi. Befizettem és elküldtem mindent a határidő lejárta előtt. A felvi oldalon pár napra rá már irta is, h önnek nincs további hátraléka.

Na meg kaptam egy emailt, mint mindenki más, h:


" Tájékoztatjuk, hogy ........... felvételi azonosító számon nyilvántartott elektronikus felsőoktatási jelentkezéséhez (e-felvételi) tartozó hitelesítő adatlapja megérkezett, annak feldolgozása megtörtént. A feldolgozás eredményét alább olvashatja:


A 2012. szeptemberben induló képzések általános felsőoktatási felvételi eljárásában az e-felvételi keretében benyújtott jelentkezése hitelesítésre került, ezzel kapcsolatban TEHÁT TOVÁBBI TEENDŐJE NINCS.

A jelentkezési adatai a hitelesített állapotnak megfelelően betöltésre kerülnek a központi felvételi nyilvántartásba. "


Ugyebár ezek után van az, h nyugodtan hátradől az ember. :D Aztán jött máj. 1 buli meg minden... jó másnaposan felnézek gmailre és egy üzenetet találok az Oktatási Hivataltól miszerint:


" Felhívjuk szíves figyelmét, hogy nyilvántartásunk szerint a 2012. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás díját - vagy annak egy részét - a megadott határidő lejártáig nem fizette meg. Nyilvántartásunk aktuális állapota alapján, felvételi eljárási díj jogcímen Önn

2012. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Part2 Bocsi! :D


...Önnek 9000 Ft tartozása van...

Tájékoztatjuk, hogy a díjfizetési hátraléka miatt Ön – az alábbi jelentkezéseivel - nem fog részt venni a 2012. július 24-én esedékes felvételi vonalhúzásban (felsőoktatási felvételi ponthatárok megállapításában)...

Amennyiben a fenti összeget korábban befizette és a befizetést igazolni tudja, akkor kérjük, hogy haladéktalanul juttassa el a befizetés tényét alátámasztó dokumentumot (pl. átutalási megbízás, csekkfeladóvevény stb.) az Ön személyes adatait, valamint a felvételi azonosító számát a +36-1-477-3196-os fax számra, vagy az info@felvi.hu e-mail címre szkennelt csatolmányként (az e-mail tárgy mezőjében feltüntetve a felvételi azonosító számot és a „díjbefizetés” szót). "


Na mondom WTF?! Gyorsan bejelentkeztem felvire, h megnézzem mi a fene van... erre irja, h önnek bizony 9000Ft fizetési hátraléka van. Há héló! Még egy pár héttel ezelőtt minden ok volt! Hol a pénzem??? Nemrég küldtem nekik egy emailt, h WTF??? Most meg várom a válaszukat...

2012. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő: ez elég meredek. Tudtam,hogy szar a rendszer, de hogy ennyire?...


Amúgy nekem is már megjött, hogy nincs hátralékom, még régebben, de a "hitelesítve folyamatban" fül még mindig piros, a "hitelesítve" meg pipa, úgyhogy nem értem, ez logikailag mégis hogyan lehetséges... :D

2012. máj. 9. 08:42
 9/11 A kérdező kommentje:

ötletek? újabb kérdés: na, ez mennyire van rendben?

üdv.

2012. máj. 9. 08:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Őszintén? Semennyire sincs rendben!

Már be akartam fizetni újra, erre a minap kaptam egy emailt:


"A küldött dokumentum alapján a befizetést megkeressük és jelentkezéséhez rendeljük, ezután ismét érvényes lesz a jelentkezés."


De ezt már vlm más nevű hölgy küldte. :) Ő a harmadik az oktatásiaktól. :D Remélem megtalálják! Sőt, nagyon remélem!

2012. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!