Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvisek! Van olyan aki még...

Felvisek! Van olyan aki még mindig nem kapott regisztrációs csomagot? Illetve akinek még mindig feldolgozás alatt vannak a feltöltött dokumantumai?

Figyelt kérdés
Kezdek ideges lenni... már 3 hete feltöltöttem a dokumentumokat, és reg levél sincs sehol...

2012. júl. 5. 14:25
 1/8 reptoid ***** válasza:
100%

Sokaknak még július 10 után is csak soká lesznek feldolgozva a dokumentumaik. Nyugi.

A reglevél a dokumentumaid között ott van? Ha igen, akkor semmi gond. Nyomtasd ki és nézegetheted kedvedre, míg ki nem hozza ugyanazt a postás :)

2012. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs ott sem :(
2012. júl. 5. 14:39
 3/8 reptoid ***** válasza:
Na az viszont ciki. Az ügyfélszolgálaton egy asztalborogatást, fotocellás ajtótépkedést lassan elkezdenék tervezgetni, de akár telefonon keresztül is minél hamarabb a reglevél miatt.
2012. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, se reglevél, és még mindig feldolgozás alatt az érettségi bizonyítványom. Én is nagyon aggódok, én mondjuk csak attól tartok, hogy megcsináltam mindent beküldtem mindent időben stb. és mi van ha mégsem érvényes vagy valami baj van a jelentkezéssel vagy ilyesmi.
2012. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a dokumentumokat 8 nap alatt dolgozták fel, de a regisztrációs levél nincs ott a dokumentumok között. :s


Elméletben hétfőn hozza a postás, ma azt írták, hogy ma lett postázva... Kíváncsi leszek.. (Tehát akkor az gond, ha nincs ott a dok.-ok között?)

2012. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvileg nem, mert azt írták nekem, hogy a feldolgozás folyamatos és a ponthatárok kihirdetéséig is eltarthat :)
2012. júl. 7. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Még én se kaptam, pedig már fel van dolgozva az összes feltöltött dokumentumom :S Kicsit agyf@sz, ha esetleg valami nem stimmel és az utolsó utáni pillanatban tudom meg :S Félév teckózás :D
2012. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nah megjött :D
2012. júl. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!