Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol könnyebb egy év halasztást...

Hol könnyebb egy év halasztást kérni Természettudományi karon?

Figyelt kérdés
Debrecen, Eger, vagy Szeged? :)
2012. júl. 6. 15:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Felvételi után közvetlen.
2012. júl. 6. 15:17
 2/7 anonim ***** válasza:
hol könnyebb? a kormány miatt sok helyen következő tanévtől már nincs is ilyen lehetőség. ahol van ott megtudod oldani,ahol nincs,azt meg kitudod zárni.
2012. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eléggé analfabéta vagyok ilyen téren, a honlapjaik alapján kiderül?
2012. júl. 6. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz beiratkozni mi a fűzfáért felvételizel? jelentkezz akkor, amikor tanulni is akarsz...
2012. júl. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a honlapokon (legalábbis ahova én jelentkeztem) ott nem volt fent,én külön írtam az intézményeknek. valahol lehet halasztani 1. félév előtt is,de elég sok helyen szeptembertől minimum fél évet járni kell és utána lehet csak halasztani
2012. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A fenti intézmények a megkérdezettek között voltak? :)
2012. júl. 8. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
nem :) nálam Zalaegerszeg, Elte és Pécs játszott. de írj nyugodtan nekik, vagy a felvi jogász is nagyon segítőkész, hamar ad választ a kérdésedre ha írsz neki :)
2012. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!