Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvostanhallgatók egy mentőtis...

Orvostanhallgatók egy mentőtiszt hallgatónak is szüksége van Sobotta antómiai atlaszra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 21:02
 1/8 reptoid ***** válasza:

És ezt miért nem egy mentőtiszttől kérdezed? :D


Kb mintha egy vízszerelőt kérdeznél, hogy a gázszerelőnek van-e szüksége xy csőfogóra.

2012. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy hátha akad itt egy orvostanhallgató vagy mentőtiszt hallgató aki válaszolni is tud.


Egyébként felén vízvezetéket szokták szerelni, nem pedig a vizet. :D

2012. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*felénk
2012. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én orvostanhallgató vagyok és van egy mentőtiszt hallgató barátnőm. :D Nem tudom miből tanulta az anatómiát, viszont azt mondta, hogy jól jött volna neki egy atlasz, szóval szerintem nem árt, bár nem tudom hány félév ott az anatómia és mennyire éri meg belefektetni egy sajátba. De ha esetleg könyvtárból tudsz kivenni, akkor mindenképp tedd meg szerintem.
2012. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kell, mi is abból tanultunk (diplomás ápolók, gyógytornászok és védőnők). Persze nem annyira részletesen, de nagyon jól ábrázol mindent. Én kivettem könyvtárból.
2012. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 reptoid ***** válasza:

*felénk


Bagoly mondja verébnek :D


Felénk meg speciális víz van, jó? :D Ikeából vesszük, igenis össze kell szerelni.

2012. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen felénk :D az nem ér ha szar a billentyűzetem!! :D és nem mindig fogja amit nyomok :D
2012. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. júl. 7. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!