Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségizni szeretnék,...

Érettségizni szeretnék, megoldható valahogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 10. osztályig vannak meg a tanulmányaim. Anno szakközépiskolában tanultam, sajnos külső tényezők miatt nem sikerült befejeznem. Tehát a 11. valamint 12. osztályos tananyag hiányzik. A kérdésem hogy van-e rá valamilyen lehetőség hogy 6 hónap alatt leérettségizzek, és ha igen, hol, milyen módon, milyen áron stb. Fél évnél többet nem szeretnék eltölteni vele mert valamiből meg is kell élnem közben és most kb. pont ennyi pénzem van hogy ha fél évig spórolok és nem igen dolgozom hanem csak tanulok akkor kihúzom. Munka mellett semmiképen nem akarok nekiállni (ismét) a dolognak, egyszer már megpróbáltam, 2 hónap után reménytelen lett a dolog...

2012. júl. 8. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
estire tudsz jelentkezni
2012. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ott lehet végezni fél év alatt?
2012. júl. 8. 10:03
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Fél év alatt bárhol lehet végezni, ha te képes vagy fél év alatt a két év anyagát megtanulni. Beiratkozol egy esti iskolába, félévkor jelentkezel osztályozó vizsgára, levizsgázol, és már jelentkezhetsz is érettségire. De egyedül kell felkészülnöd, mert olyan iskola, ahol fél év alatt felkészítenek két év anyagából, szerintem nincs.
2012. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, így már világos, abban nem voltam biztos hogy önmagamtól jelentkezhetek-e "idő előtt" osztályzó vizsgára.
2012. júl. 8. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!