Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségizni szeretnék matekbó...

Érettségizni szeretnék matekból! Hogyan lehetséges ez? ( több infó lent)

Figyelt kérdés
2 éve érettségiztem, és matekból megbuktam a vizsgán. Minden másból megvan csak a matekot kéne le tennem már, viszont hallottam olyat hogy ez már pénzbe kerül, mert 2éve halogatom.. erre lennék kíváncsi hogy tényleg pénzbe kerül? ha igen mennyibe? És az is érdekelne ha esetleg tudná valaki hogy hogy tudok jelentkezni a vizsgára, meg ugye megvan a 12osztályom, tehát akkor nem kell bejárnom a suliba igaz? a válaszokat előre is köszönöm!
2012. máj. 14. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, pénzbe kerül. Olyan 8-9000 körül van tantárgyanként, de ettől biztos nem több sokkal.

Bármelyik gimnáziumban, szakközépiskolában, és ahol tartanak érettségit, jelentkezhetsz októberig ha jól tudom.

Az pedig rajtad múlik, hogy tanárral készülsz fel, vagy egyedül. Levelezős gimikben, meg esti tagozatosoknál be lehet járni Csak matek órára. Én estire jártam, és volt olyan oszt társam, aki csak matekra járt meg, mert előtte évbe megbukott.

2012. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 14. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom tobb mint 8-9000 nefmi.hu vagy felvi.hu oldalon irjak, nem tudom pontosan mi az om.hu utodja.
2012. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, pénzbe kerül, ha már eddig halogattad, de majd megtérül. 12 ezer Ft körül van, oh.gov.hu.
2012. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!