Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyész- és biomérnökök!...

Vegyész- és biomérnökök! Tényleg gyakori a napi 8-10 órás tanulás? Vagy ez csak a vizsgaidőszakra igaz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden TTIK-s szakon gyakori a napi 8-10 óra tanulás
2012. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ezt úgy kell érteni, h hazaértél és utána kell még ennyit, vagy az egyetemi előadások ideje is bele van számítva a 8-10be?
2012. júl. 17. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha "hazaértem", utána. Nem mindennap persze, vagyis én nem mindennap szoktam, mert van hogy déltől este 10-ig órám van, utána már nem nagyon kezdek el tanulni, de mivel minden héten 3-4 ZH-kat írunk, így elég sokat kell tnaulni. Egyénfüggő, h ki mennyi idő alatt tudni ezt megtanulni. Jah és olyan is van, hogy 2 hetet tanulok egy ZH-ra, szinte egész nap és így is meghúznak
2012. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez baromság, dehogy kell ennyit tanulni. én kémia szakos vagyok, szorgalmi időszakba szinte sose tanulok már otthon. max ha van valami beadandó vagy laborjegyzőkönyv, vagy ha számolás zh lesz a héten. csak a vizsga időszak kemény.
2012. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Akkor jó neked, mert 90%-ban nem így van
2012. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell tanulni, évközben is!! Főleg a jegyzőkönyvek és zh-k miatt. A vizsgaidőszakban egész nap kell tanulni. Ha zh van, akkor meg suli után is, hiába voltál bent egész nap. Össze sem lehet hasonlítani egy gimnáziumi tanulással. Sokkal másabb és keményebb.
2012. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!