Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsi TTK-sok? . Mi, merre,...

Pécsi TTK-sok? . Mi, merre, hol stb. van az egyetemen, amennyiben sikeresen átvesznek?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy MSc-s vagyok egy másik egyetemi városban és most küldöm majd el a PTE-nek az átjelentkezési kérelmem. Papíron már csak 1 évem lesz hátra Geográfus MSc-n, de ugye ha különbözeti tárgyakat kell tennem, ki tudja mennyi lesz belőle. Na mindegy...Nem ismerem Pécset egyáltalán. :( Azt sem, hogy milyen koleszok, albik vannak. Persze mint mondtam, csak akkor fogadnám szívesen útmutatásotokat, ha majd augusztusban megjön a határozat az átvételemről. 24/F
2012. júl. 25. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha átvesznek, írj egy privit, szívesen segítek :) Igaz, én BTK-s vagyok, de egy épületben van a BTK meg a TTK, ráadásul elég labirintus-jellegű. Meg amúgy is pécsi vagyok, szóval helyismeret megvan, albérletekkel is képben vagyok (már öt éve albérletben lakom, most pl. pont az egyetem közelében), de a kollégiumok nagy részét is láttam már belülről.
2012. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!